• maxresdefault5
  • maxresdefault2
  • DSCF6520
  • DSCF6542

uitslagen1011

Ranking Wedstrijd S.S.V. St. Hubertus 2017              
                   
                   
Persoonlijk                
                   
                   
Luchtgeweer opgelegd Junioren-C              
                   
1 Jongboom, Ata sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 103,8 103,7 104,1 105,4 417    
2 Strik, Tessa ssv St. Hubertus - Wijchen 100,8 99,2 99,3 101,4 400,7    
                   
Luchtgeweer opgelegd Junioren-D              
                   
1 Koek, Menno ssv St. Hubertus - Wijchen 68,4 67,3 68,4 79,5 283,6    
                   
Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse              
                   
1 Bosch, H.W sv Zeldenroos - Berghem 102,5 102,4 100,1 101,5 406,5    
2 Aalten van, Jan sv Strijdlust - Huissen 99 100,1 104,3 99,8 403,2    
3 Braam, Michel ssv St. Hubertus - Wijchen 99,9 98,2 97 100,4 395,5    
4 Bosch, L. sv Zeldenroos - Berghem 93,1 101,5 99,4 99,1 393,1    
                   
Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse              
                   
1 Leijser, Albert sv Strijdlust - Huissen 101,4 104,5 104,6 104,7 415,2    
2 Huibers, Ben sv Op De Korrel - Bemmel 105 104 101 104,2 414,2    
3 Wanrooy van, J. sv De Rustige Schutters - Berlicum 100,6 103,9 105,6 103,7 413,8    
4 Korten, J.B S.V Sijs 101,5 104,3 102,1 103,6 411,5    
5 Degen, Jos ssv De Linge - Zetten 103,5 102,9 99,3 100,4 406,1    
6 Martens, Theo sv Strijdlust - Huissen 98 100,5 102,7 103,9 405,1    
7 Stens, Alphons sv Op De Korrel - Bemmel 101,7 99,2 100,9 99,1 400,9    
                   
Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse              
                   
1 Klaasing, Ashley ssv St. Hubertus - Wijchen 103,1 102,6 103,8 102,6 412,1    
2 Andersen, Stine sv Op De Korrel - Bemmel 103,1 103,5 102,7 101,8 411,1    
3 v.d. Nieuwenhuijzen, Mirjam C.O.W. - Vinkel 97,8 98,1 98,5 98,2 392,6    
                   
Luchtgeweer staand Heren A-klasse              
                   
1 Kleyn de, Hennie sv Doelbewust - Uden 98,4 100,4 94,2 96 98,6 90,4 578
2 Briene, H sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 95,2 94,8 92,5 95,3 93,5 97,2 568,5
3 Kusters, Ton C.O.W. - Vinkel 90,9 95,1 88,2 92,3 91,7 93,1 551,3
                   
Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse              
                   
1 Keuter, Derk S.V Rebels 100,2 101,1 102 102,8 102,6 101,3 610
2 van Eersel, Chris sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 99,2 100,8 101,6 102,5 102,6 101,2 607,9
3 Korthoef, Guus S.V. Vechtdal 102 100,6 100,9 102,6 101,7 99,9 607,7
4 Degen, J.B. ssv De Linge - Zetten 97,6 98,5 100,9 98,1 100,1 101 596,2
5 Raats, Edwin SV de Vrijheid - Oosterbeek 100,7 99,8 93,9 97,3 98,1 100,9 590,7
6 Lith van, Arnold sv De Rustige Schutters - Berlicum 96,3 102,5 99,2 96,2 97,8 94,5 586,5
7 Jaegerman, Walter sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 90,2 95,9 98,5 95,1 100,3 97 577
                   
Luchtgeweer staand Junioren-A Heren              
                   
1 Vernrooij van, Jeff sv De Rustige Schutters - Berlicum 101,9 101,1 100,7 100,2 103,3 102,5 609,7
2 Veer de, Jelle sv Zeldenroos - Berghem 88,8 86,7 80,7 86 91,2 82,9 516,3
3 Catijn, Jeffreij ssv St. Hubertus - Wijchen 75,6 83 92,3 80,1 93,8 88,6 513,4
                   
Luchtgeweer staand Junioren-B              
                   
1 Jolink, Bart S.V Sijs 92,8 93,1 89,5 88,2 363,6    
2 Megens, Luc ssv St. Hubertus - Wijchen 89,2 90,7 71,5 78,7 330,1    
3 Arts, Malte ssv St. Hubertus - Wijchen 81,6 86,9 80,1 74,2 322,8    
                   
Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse              
                   
1 Müller, Harry sv De Rustige Schutters - Berlicum 90,9 90,9 91,3 90,2 363,3    
2 Lith van, Albert sv De Rustige Schutters - Berlicum 82,5 80,2 85,1 80,3 328,1    
                   
Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse              
                   
1 Heijden van der, Eric ssv St. Hubertus - Wijchen 95,8 97,3 101,5 100,6 395,2    
2 Uden van, Jos ssv St. Hubertus - Wijchen 99,5 97,6 101,8 96 394,9    
3 van Eert, Gerrie De Korrel - Venhorst 101,1 100,6 96,5 95,1 393,3    
4 Driel van, Jan COM Rotterdam 98,4 97,1 96,7 95,9 388,1    
5 Marijnissen, Antoon sv van Gogh - Zundert 96,7 91,8 95,2 97,3 381    
6 de Krom, M. sv van Gogh - Zundert 94,2 95 96,4 93,5 379,1    
7 Peters, Tonnie ssv St. Hubertus - Wijchen 90,1 98,8 93,2 95,5 377,6    
8 Dekkers, Jac sv van Gogh - Zundert 91,5 92,7 90,9 93,1 368,2    
                   
Luchtpistool Dames A-klasse              
                   
1 Fiddelers, Marianne ssv St. Hubertus - Wijchen 88 85 80 86 339    
                   
Luchtpistool Heren Hoofdklasse              
                   
1 Brink, Jan sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 96 92 95 95 98 95 571
2 Manders, Hans sv 't Roosje - Langenboom 87 94 90 87 84 87 529
3 Verhoeven, Bert sv Zeldenroos - Berghem 89 85 89 88 89 86 526
4 Kreijl, Alex COM Rotterdam 86 94 84 84 86 87 521
                   
Luchtpistool Veteranen A-klasse              
                   
1 Vromans, Guus sv 't Zolderke - Elshout 78 87 84 87 336    
2 Bakker, Hans SV de Hoven - Zutphen 74 79 79 84 316    
                   
Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse              
                   
1 Lamers, Theo sv Op De Korrel - Bemmel 89 95 95 90 369    
2 van der Steijn, Jean C.O.W. - Vinkel 87 91 90 89 357    
3 van Paassen, W.J.M sv Zeldenroos - Berghem 90 92 84 89 355    
4 Bosch van den, Eric De Korrel - Venhorst 82 89 90 80 341    
5 Aarts, Berry S.V Drunen 84 89 91 77 341    
6 Janssen, Koos sv Op De Korrel - Bemmel 88 78 87 84 337    
7 Klaasing, John ssv St. Hubertus - Wijchen 83 82 86 83 334    
8 Brünings, Josien Trefpunt - Poortugaal 79 86 81 82 328    
                   
Luchtpistool opgelegd Veteranen              
                   
1 Janssen, Koos sv Op De Korrel - Bemmel 99 100 99 99 397    
2 Lamers, Theo sv Op De Korrel - Bemmel 98 99 97 97 391    
3 Mandemakers, J.A. sv Op De Korrel - Bemmel 98 98 96 97 389    
4 v.d. Nieuwenhuijzen, Peter C.O.W. - Vinkel 91 92 92 89 364    
5 Pater, Vincent sv 't Roosje - Langenboom 79 88 87 74 328