• maxresdefault5
  • maxresdefault2
  • DSCF6520
  • DSCF6542

uitslagen1111

  Ranking Wedstrijd S.S.V. St. Hubertus 2017                  
                         
                         
  Persoonlijk                    
                         
                         
  Luchtgeweer opgelegd Junioren-C                    
                         
* 1 Jongboom, Ata sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 103,8 103,7 104,1 105,4 36 417      
* 2 Strik, Tessa ssv St. Hubertus - Wijchen 100,8 99,2 99,3 101,4 17 400,7      
                         
  Luchtgeweer opgelegd Junioren-D                    
                         
* 1 Keijzers, Nicol sv 't Roosje - Langenboom 91,3 87,8 91,1 91 7 361,2      
* 2 Koek, Menno ssv St. Hubertus - Wijchen 68,4 67,3 68,4 79,5 1 283,6      
                         
  Luchtgeweer opgelegd Senioren                    
                         
  1 Siebelink, Wilco S.V. Sijs 94,1 99,6 100 100,9   394,6      
  2 van der Leest, Tim sv De Rustige Schutters 96,6 95,1 96,6 101,8   390,7      
                         
                         
  Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse                  
* 1 Bosch, H.W sv Zeldenroos - Berghem 102,5 102,4 100,1 101,5 24 406,5      
* 2 Aalten van, Jan sv Strijdlust - Huissen 99 100,1 104,3 99,8 22 403,2      
* 3 Braam, Michel ssv St. Hubertus - Wijchen 99,9 98,2 97 100,4 16 395,5      
  4 Bosch, L. sv Zeldenroos - Berghem 93,1 101,5 99,4 99,1 14 393,1      
                         
                         
  Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse                  
* 1 Lardinois, Hub sv Limburg - Hulsberg 103,4 103,9 103,7 105,4 33 416,4      
* 2 Leijser, Albert sv Strijdlust - Huissen 101,4 104,5 104,6 104,7 30 415,2      
* 3 Huibers, Johan sv Op De Korrel - Bemmel 103,4 103,5 103,2 104,5 34 414,6      
  4 Meermans, Guido sv Limburg - Hulsberg 105,2 104,8 102,4 102,1 28 414,5      
  5 Wouters, P.J sv Limburg - Hulsberg 103 104,2 103,5 103,6 31 414,3      
  6 Huibers, Ben sv Op De Korrel - Bemmel 105 104 101 104,2 27 414,2      
  7 Wanrooy van, J. sv De Rustige Schutters - Berlicum 100,6 103,9 105,6 103,7 29 413,8      
  8 Ehlen, Paul sv Limburg - Hulsberg 101,4 104 103,3 104 29 412,7      
  9 Somberg, G HSV Hoogeveen 103,6 102,9 102,3 103,5 29 412,3      
  10 Korten, J.B S.V Sijs 101,5 104,3 102,1 103,6 29 411,5      
  11 Ass van, Jan sv De Grensstreek - Belfeld 101,7 101,8 104,5 102,8 25 410,8      
  12 Polman, Sjaak sv Op De Korrel - Bemmel 102,2 104,2 99,8 102,3 25 408,5      
  13 Degen, Jos ssv De Linge - Zetten 103,5 102,9 99,3 100,4 20 406,1      
  14 Martens, Theo sv Strijdlust - Huissen 98 100,5 102,7 103,9 22 405,1      
  15 Stens, Alphons sv Op De Korrel - Bemmel 101,7 99,2 100,9 99,1 15 400,9      
                         
                         
  Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse                  
* 1 Klaasing, Ashley ssv St. Hubertus - Wijchen 103,1 102,6 103,8 102,6 31 412,1      
* 2 Andersen, Stine sv Op De Korrel - Bemmel 103,1 103,5 102,7 101,8 25 411,1      
* 3 v.d. Nieuwenhuijzen, Mirjam C.O.W. - Vinkel 97,8 98,1 98,5 98,2 16 392,6      
                         
                         
  Luchtgeweer staand Heren A-klasse                  
* 1 Kleyn de, Hennie sv Doelbewust - Uden 98,4 100,4 94,2 96 98,6 90,4 18 578  
* 2 Briene, H sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 95,2 94,8 92,5 95,3 93,5 97,2 14 568,5  
* 3 Kusters, Ton C.O.W. - Vinkel 90,9 95,1 88,2 92,3 91,7 93,1 6 551,3  
  4 Keijzers, Harold sv 't Roosje - Langenboom 93,3 96,3 94,8 85,1 95,7 80,8 9 546  
                         
                         
  Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse                  
* 1 Keuter, Derk S.V Rebels 100,2 101,1 102 102,8 102,6 101,3 35 610  
* 2 van Eersel, Chris sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 99,2 100,8 101,6 102,5 102,6 101,2 31 607,9  
* 3 Korthoef, Guus S.V. Vechtdal 102 100,6 100,9 102,6 101,7 99,9 30 607,7  
  4 Degen, J.B. ssv De Linge - Zetten 97,6 98,5 100,9 98,1 100,1 101 23 596,2  
  5 Raats, Edwin SV de Vrijheid - Oosterbeek 100,7 99,8 93,9 97,3 98,1 100,9 22 590,7  
  6 Lith van, Arnold sv De Rustige Schutters - Berlicum 96,3 102,5 99,2 96,2 97,8 94,5 25 586,5  
  7 Jaegerman, Walter sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 90,2 95,9 98,5 95,1 100,3 97 18 577  
                         
                         
  Luchtgeweer staand Junioren-A Heren                  
* 1 Vernrooij van, Jeff sv De Rustige Schutters - Berlicum 101,9 101,1 100,7 100,2 103,3 102,5 31 609,7  
* 2 Veer de, Jelle sv Zeldenroos - Berghem 88,8 86,7 80,7 86 91,2 82,9 4 516,3  
* 3 Catijn, Jeffreij ssv St. Hubertus - Wijchen 75,6 83 92,3 80,1 93,8 88,6 4 513,4  
                         
                         
  Luchtgeweer staand Junioren-B                    
* 1 Jolink, Bart S.V Sijs 92,8 93,1 89,5 88,2 8 363,6      
* 2 Megens, Luc ssv St. Hubertus - Wijchen 89,2 90,7 71,5 78,7 5 330,1      
* 3 Arts, Malte ssv St. Hubertus - Wijchen 81,6 86,9 80,1 74,2 3 322,8      
                         
                         
  Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse                  
* 1 Müller, Harry sv De Rustige Schutters - Berlicum 90,9 90,9 91,3 90,2 6 363,3      
* 2 Lith van, Albert sv De Rustige Schutters - Berlicum 82,5 80,2 85,1 80,3 2 328,1      
                         
                         
  Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse                  
* 1 Heijden van der, Eric ssv St. Hubertus - Wijchen 95,8 97,3 101,5 100,6 19 395,2      
* 2 Uden van, Jos ssv St. Hubertus - Wijchen 99,5 97,6 101,8 96 14 394,9      
* 3 van Eert, Gerrie De Korrel - Venhorst 101,1 100,6 96,5 95,1 12 393,3      
  4 Driel van, Jan COM Rotterdam 98,4 97,1 96,7 95,9 13 388,1      
  5 Marijnissen, Antoon sv van Gogh - Zundert 96,7 91,8 95,2 97,3 9 381      
  6 de Krom, M. sv van Gogh - Zundert 94,2 95 96,4 93,5 9 379,1      
  7 Peters, Tonnie ssv St. Hubertus - Wijchen 90,1 98,8 93,2 95,5 12 377,6      
  8 Dekkers, Jac sv van Gogh - Zundert 91,5 92,7 90,9 93,1 5 368,2      
                         
                         
  Luchtpistool Dames A-klasse                    
* 1 Fiddelers, Marianne ssv St. Hubertus - Wijchen 88 85 80 86 2 339      
                         
                         
  Luchtpistool Heren Hoofdklasse                    
* 1 Brink, Jan sv Schaarsbergen - Schaarsbergen 96 92 95 95 98 95 17 571  
* 2 Manders, Hans sv 't Roosje - Langenboom 87 94 90 87 84 87 7 529  
* 3 Verhoeven, Bert sv Zeldenroos - Berghem 89 85 89 88 89 86 7 526  
  4 Kreijl, Alex COM Rotterdam 86 94 84 84 86 87 4 521  
                         
                         
  Luchtpistool Junioren-B                    
* 1 Siebelink, Yannick S.V Sijs 86 86 84 85 3 341      
                         
                         
  Luchtpistool Veteranen A-klasse                    
* 1 Vromans, Guus sv 't Zolderke - Elshout 78 87 84 87 2 336      
* 2 Bakker, Hans SV de Hoven - Zutphen 74 79 79 84 2 316      
                         
                         
  Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse                  
* 1 Lamers, Theo sv Op De Korrel - Bemmel 89 95 95 90 8 369      
* 2 van der Steijn, Jean C.O.W. - Vinkel 87 91 90 89 4 357      
* 3 van Paassen, W.J.M sv Zeldenroos - Berghem 90 92 84 89 6 355      
  4 Bosch van den, Eric De Korrel - Venhorst 82 89 90 80 6 341      
  5 Aarts, Berry S.V Drunen 84 89 91 77 4 341      
  6 Janssen, Koos sv Op De Korrel - Bemmel 88 78 87 84 0 337      
  7 Klaasing, John ssv St. Hubertus - Wijchen 83 82 86 83 1 334      
  8 Brünings, Josien Trefpunt - Poortugaal 79 86 81 82 2 328      
                         
                         
  Luchtpistool opgelegd Veteranen                    
* 1 Janssen, Koos sv Op De Korrel - Bemmel 99 100 99 99 21 397      
* 2 Lamers, Theo sv Op De Korrel - Bemmel 98 99 97 97 10 391      
* 3 Mandemakers, J.A. sv Op De Korrel - Bemmel 98 98 96 97 20 389      
  4 v.d. Nieuwenhuijzen, Peter C.O.W. - Vinkel 91 92 92 89 6 364      
  5 Pater, Vincent sv 't Roosje - Langenboom 79 88 87 74 3 328